Outdated Shit paste gamesense.ltd cracked

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Забаненный
Статус
Оффлайн
Регистрация
27 Дек 2021
Сообщения
8
Реакции[?]
0
Поинты[?]
0
Обратите внимание, пользователь заблокирован на форуме. Не рекомендуется проводить сделки.
крашает
 
Начинающий
Статус
Оффлайн
Регистрация
30 Сен 2020
Сообщения
23
Реакции[?]
0
Поинты[?]
0
Hello geniuses, i am the person who created this beautiful thing you guys are so fed up with.
I couldnt give a shit that its cracked so at least let me clear up your shits

1.
No, its not gideon, if you're that curious you would know what it is already. You guys see a skeet menu and go "OMG GIDEON PROJECT REPASTA FIX"

2.
Menu is custom, creator is anonymous and will remain so unless he chooses otherwise

3.
I dont care what you do, at they end of the day i have everything it and means nothing to me.
:roflanPominki:
Hello geniuses, i am the person who created this beautiful thing you guys are so fed up with.
I couldnt give a shit that its cracked so at least let me clear up your shits

1.
No, its not gideon, if you're that curious you would know what it is already. You guys see a skeet menu and go "OMG GIDEON PROJECT REPASTA FIX"

2.
Menu is custom, creator is anonymous and will remain so unless he chooses otherwise

3.
I dont care what you do, at they end of the day i have everything it and means nothing to me.
:roflanPominki:
If you are that fucking interested about the development of the menu if anything occurs
here is my yt
Пожалуйста, авторизуйтесь для просмотра ссылки.

fucking black skin tones
 
Забаненный
Статус
Оффлайн
Регистрация
24 Июн 2022
Сообщения
171
Реакции[?]
75
Поинты[?]
0
Обратите внимание, пользователь заблокирован на форуме. Не рекомендуется проводить сделки.
Забаненный
Статус
Оффлайн
Регистрация
24 Июн 2022
Сообщения
171
Реакции[?]
75
Поинты[?]
0
Обратите внимание, пользователь заблокирован на форуме. Не рекомендуется проводить сделки.
Забаненный
Статус
Оффлайн
Регистрация
6 Июл 2022
Сообщения
2
Реакции[?]
1
Поинты[?]
0
Обратите внимание, пользователь заблокирован на форуме. Не рекомендуется проводить сделки.
я более чем уверен у данных проектов лоадер у них настолько хуевый, что можно через дебагер получить ссылку на скачку длл с форума)
Там проверки на юзер бан даже нету, лоадер и форум две разные вещи там даже не конекченные
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху Снизу